Hakkımızda

Oldukça yenilikçi ve profesyonel bir yönetim anlayışı ile hizmetini yerine getiren bir platform haline gelmiş durumdayız. Lisans Reyonu olarak yönetimsel açıdan kalite ve müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ilerlemeyi son derece kendimize ilke edinmiş durumdayız. Çalışmaların her aşamasında müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutulması ile kısa sürede istenen sonuca ulaştırıyoruz. Gerek ikamet ettiğimiz konum, gerek ise tüm ülke genelindeki müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çalışmaları başarılı şekilde yerine getirmekteyiz. Akıcı bir iş anlayışına sahip olduğumuz için, son derece dakik sonuçları alabilmekteyiz. 3D Secure ve 256 bit SSL şifreleme teknolojisi kullanılan web sitemiz üzerinden işlemlerinizi de güvenilir şekilde yerine getirebilirsiniz. Herhangi bir şekilde lisans satın alma işlemlerinde riske edilmesi durumu söz konusu değildir. Sizler tarafından her yerine getirilecek olan işlemleri daima kendi işimiz olarak görmekteyiz.

Windows Lisansları, Office Lisansları, Grafik & Tasarım, Eğitim, SEO ve daha birçok diğer ürünlerde gereken hizmet koşullarını Lisans Reyonu olarak sağlayabilmekteyiz. Piyasa içerisinde fiyat mukayese edildiği vakit ise en uygun konumda bir felsefenin izlendiği net şekilde görülmektedir. Çünkü siz değerli müşterilerimizin cebinden çıkacak olan ücretlerden daha çok manevi açıdan aramızdaki köprünün oluşmasını sağlamak üzere hareket edilmektedir. Böylelikle işlerinizdeki kaliteyi de yakalamakta hiçbir zaman zorlanmamaktasınız. Herhangi bir ürünün seçimi yapılarak ödemesini gerçekleştirmenizin ardından direkt şekilde iletişim haline geçmekteyiz. Hızlı teslimat anlayışı ön görülmüş olmasından dolayı, gelecek talepler doğrultusunda siparişlerin bilgileri e-posta ya da destek hattı üzerinden iletişim kurularak sizlere ulaştırılmaktadır. Gerekli olan desteğin sunulabilmesi adına gelecek olan tüm sorulara gereken cevaplar verilmektedir. Böylelikle kafanızdaki soru işaretlerini de ortadan kaldırılması ile gönül rahatlığı içinde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Her geçen gün geniş bir kapsamda yayılmaya devam eden müşterilerimizin içerisinde sizi de görmekten memnuniyet duyarız.

Artık günümüzde yaygın bir şekilde kullanılan web sitelerinin arama motorlarında ilk sayfada yerini alabilmesi için SEO uygulamalarına ihtiyaç duymaktadır. Web sitesinin kurulumu aşamasında lisanslı ürünlerin kullanımının yanı sıra, iç ve dış SEO çalışmalarının da başarılı şekilde yerine getirilmesi gerekmektedir. Alanında daima müşterilerine sunduğu kaliteli araçları ile ön plana çıkan Lisans Reyonu her geçen gün daha söz sahibi olan bir konuma gelmektedir. Yaptığımız ses getirecek kaliteli çalışmalarımızın sonuçları müşterilerimiz arasında sürekli olarak konuşulmaya devam etmektedir. Bu durum karşısında daha da çok iş anlayışımızın üzerine koymamız gerektiğini de kendimize borç bilmiş durumdayız. Şimdiye dek sipariş vererek ihtiyaçlarına yönelik çalışma gerçekleştiren hiçbir müşterimizin pişmanlık duygusu ile karşılaşmadığını garanti edebilmekteyiz. Gerek siparişler öncesi, gerek ise siparişler sonrasında aklınıza takılan tüm soru, görüş ve önerilerinizi bizler ile paylaşmaktan çekinmeyiniz. Çünkü siz değerli müşterilerimizden gelecek yapıcı eleştiriler ile kendimizi geliştirerek bugünlere kadar gelmiş durumdayız. Beklenen kalitenin artık bir tık ötede olduğunu hatırlatmak isteriz.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap oluştur?

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri Temsilcilerimiz size destek vermeye hazır!
? Merhaba, yardıma ihtiyacınız var mı?